Triathlon Lipiany – 18 czerwca 2023

18 czerwca 2023 roku, tradycyjnie już w trzecią niedzielę czerwca, odbędzie się VII edycja Triathlonu Lipiany. Tak jak i w ubiegłych latach dystanse, trasy i formuły pozostają niezmienne. Najbardziej klasyczne dystanse wywodzące się z  International Triathlon Union (Międzynarodowa Unia Triathlonu (ITU) obecnie World Triathlon ), czyli SPRINT (0,75km pływanie, 20km kolarstwo, 5km bieg) i OLIMPIJKA (1,5km pływanie, 40km kolarstwo, 10km bieg) w startach indywidualnych i w sztafetach. Zostaje więc to co jest już sprawdzone, przetestowane, do czego jesteście przyzwyczajeni.

Dobrą wiadomość mamy też dla naszych najmłodszych sportowców. W najbliższej edycji odbędzie się triathlon dla dzieci i młodzików. Tutaj także będziemy kontynuować to, co już zostało sprawdzone w poprzednich dwóch latach, czyli jeden start na dystansie 100m 6km 1km.

Mamy nadzieję, że jak zawsze, uda nam się wspólnie z Wami stworzyć w Lipianach piękne triathlonowe święto, z wielkimi emocjami i piekielnie  gorącą atmosferą (odpowiednią pogodę do tej „piekielnie gorącej” atmosfery już zamówiliśmy 😉 )

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW