Triathlon Lipiany, 19 czerwca 2022

 

 

Niezmiernie miło nam ogłosić, że w 2022 roku Triathlon Lipiany odbędzie się 19 czerwca, czyli tradycyjnie już, w trzecią niedzielę miesiąca. W przyszłym roku pozostajemy przy stałej, sprawdzonej już formule, klasyczne dystanse – Olimpijka (1,5km 40km 10km) i Sprint (0,75km, 20km, 5km) Starty  indywidualne i w sztafetach. Trasy pozostają również bez zmian. Pływanie w jeziorze Wądół, start z plaży miejskiej przy ulicy Lipowej, kolarstwo po drodze wojewódzkiej nr. 119 na odcinku Lipiany – Mielęcin, a bieganie po promenadzie wokół miasta.

W edycji 2021 powróciliśmy, dzięki Markowi Saneckiemu i klubowi Delf Gryfino do Triathlonu dla Dzieci i Młodzików, co nas bardzo cieszy, bo zawody te dostarczają naprawdę bardzo wielu emocji. W edycji 2022 także tych emocji także nie zabraknie, bo zawody mamy zamiar kontynuować.

Okres roztrenowania po sezonie mamy już za sobą, więc bierzemy się do ostrej treningowej pracy i widzimy się 19 czerwca 2022 r. w jeszcze lepszej formie na linii startu w Lipianach 🙂   

Zapisy ruszają już 1 listopada 2021 roku.  Wpisujcie już tą datę do swojego kalendarza startowego na przyszły sezon!