Triathlon Lipiany 2020 odwołany

Drodzy zawodnicy i przyjaciele Triathlonu Lipiany.

Dziś oficjalnie komunikujemy to, co i tak było do przewidzenia. Triathlon Lipiany w 2020 się nie odbędzie. Niestety sytuacja jaka jest teraz w kraju zmusiła nas do podjęcia takiej decyzji. Z uwagi na zapowiedzi rządu i ciągłe przesuwanie szczytu fali zachorowań na coraz to dalsze miesiące, nie ma żadnej pewności, że w lipcu, sierpniu czy wrześniu sytuacja poprawi się na tyle, aby można było przeprowadzić zawody w późniejszym terminie. Dlatego zdecydowaliśmy, że zawody będą przełożone na 20 czerwca 2021 roku.

Najważniejszą teraz sprawą jest rozliczenie wpłat które wnieśliście na poczet udziału w zawodach. I tutaj mamy dla was dwie opcje

1. Całkowity zwrot wniesionej opłaty startowej

2. Przeniesienie opłaty startowej na rok następny

Nasza prośba do was jest taka, żeby w miarę możliwosci wybierać tą drugą opcję. Ponieśliśmy już niemałe koszta związane z przygotowaniem zawodów i nie ukrywamy, że w przypadku zwrotu wszystkich wpłaconych przez was pieniędzy, dalsze funkcjonowanie naszego Stowarzyszenia byłoby zagrożone. Dlatego jeśli w przyszłości dalej myślicie bawić się w triathlon, dalej Triathlon Lipiany jest stałym punktem waszego kalendarza startowego, to prosimy o przeniesienie opłaty na przyszły rok. Dla tych wszystkich, którzy się na tę opcję zdecydują, gwarantujemy specjalny upominek wraz z podziękowaniami w pakiecie startowym Triathlonu Lipiany 2021.

Zawodników którzy zdecydują się na wycofanie swoich wpłat, prosimy o kontakt mailowy na adres: info@triathlon-lipiany.pl do 31 maja 2020 r. Jeżeli do tej daty nie wpłynie do nas prośba o zwrot opłaty startowej, osoba taka będzie automatycznie przeniesiona na rok następny.

Wam wszystkim, jak też sobie samym, życzymy żeby ta sytuacja, w której znalazł się teraz cały świat jak najszybciej się zakończyła. Żebyśmy wszyscy mogli wrócić do naszego normalnego życia. Do normalnych treningów i do tego co lubimy najbardziej, czyli do ścigania się w triathlonie 😀😉

Pozostańcie w zdrowiu 🍀

Organizatorzy Triathlonu Lipiany

Poprzedni wpis
Czekamy…
Następny wpis
V edycja Triathlonu Lipiany 20 czerwca 2021 roku

Related Posts

Brak wyników.