II Nieoficjalne Mistrzostwa Świata Sympatyków Klubu Sportowego Niemaniemogę

niemaniemogę-plakat-600x848_2

Triathlonistki i triathloniści!

W imieniu Prezesa klubu i MKONA – jedynego zawodnika tegoż klubu  mamy zaszczyt zaprosić wszystkich zawodników biorących udział w tegorocznej edycji Triathlonu Lipiany na II Nieoficjalne Mistrzostwa Świata Sympatyków Klubu Sportowego Niemaniemogę. Zarejestrować na Mistrzostwa można się na dwa sposoby. Korzystając z formularza zapisów i przy rejestracji oznaczyć pole „biorę udział w II NMŚSKSN” lub zgłosić chęć udziału w biurze zawodów bezpośrednio przed triathlonem. Dla osób mniej wtajemniczonych kilka zdań o klubie i czym się zajmuje.

Klub Sportowy Niemaniemogę to grupa pozytywnie zakręconych ludzi na pomaganie innym, skupiona wokół Marcina MKONA Koniecznego i Prezesa Wojtka Suchowieckiego. Ich pomoc w głównej mierze polega na zbieraniu pieniędzy na stypendia dla dzieciaków z Nidzickiego Funduszu Lokalnego. Na koncie mają też udział w wielu innych  akcjach charytatywnych. Bardzo czynnie wspomagali i wciąż wspomagają różne stowarzyszenia, fundacje i indywidualne osoby, głównie dzieci, którym pomoc jest niezbędna do dalszego życia i funkcjonowania. Są to ludzie, którzy połączyli swoją wielką pasję, jaką jest triathlon z pomocą najbardziej potrzebującym i zrobili z tego swój sposób na życie. Dodajmy, że na bardzo pozytywne życie.

Jeśli ty też chciałbyś zrobić coś takiego, czyli połączyć pasję z pomocą innym, po prostu weź udział w II NMŚSKSN. Cały dochód z tych Mistrzostw przekazujemy na stypendia dla dzieciaków z Nidzickiego Funduszu Lokalnego.

Poniżej link do Regulaminu II Nieoficjalnych Mistrzostw Świata Klubu Sportowego NIemaniemogę

http://triathlon-lipiany.pl/regulamin-ii-nieoficjalnych-mistrzostw-swiata-sympatykow-klubu-sportowego-niemaniemoge/

 

Poprzedni wpis
Zapisy ruszają 25 listopada
Następny wpis
Otwarty trening przed triathlonem

Related Posts

Brak wyników.